Team 2020/ 2021

Groep 1-2-3

Chantal Lammertink & Roos Heusinkveld

Chantal@vdlugtschool.nl

Roos@vdlugtschool.nl 

                

Groep 4-5-6

Rhodé Nijhof & Anouk Bartelink (tevens vertrouwenspersoon)

Rhode@vdlugtschool.nl

Anouk@vdlugtschool.nl 

        

Groep 7-8

Michelle Groothuis

michelle@vdlugtschool.nl

ib@vdlugtschool.nl

Leraarondersteuner

Stephan van den Berg

Stephan@oponoa.nl

Intern begeleider

Michelle Groothuis
Ambulant op maandag 

ib@vdlugtschool.nl

Congiërge

Evelien Geerdink

Vakleerkracht Gymnastiek Sport Federatie Berkelland

Jim Sleebos

Vakleerkracht Muziekonderwijs groep 1 t/m 8

Dorien Jansen-Veneboer

Vakleerkracht Muziek groep 1-2

Annie Thijsen

Vakleerkracht godsdienstonderwijs

Ria Morsink

Locatiecoördinator 

Alice Grobbee

directie@vdlugtschool.nl

Directeur onderwijsteam

Co van Schaik

C.van.schaik@oponoa.nl